خبرگزاری دانشگاه

آمادگی دانشگاه جامع برای راه اندازی دوره کارشناسی ارشد

08 اسفند 1393 17:12    1 108   
 خبرگزاری دانشگاه جامع
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی از آمادگی این دانشگاه برای راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: ایجاد پروژه و تبدیل آن به ریزپروژه‌هایی‌که باعث رونق بخش‌های تولیدی شود پیش‌شرط اعطای مجوز است.  دکتر محمد اخباری با افتتاح ساختمان اداری- آموزشی وسالن ورزشی چند منظوره دانشگاه جامع علمی کاربردی استان لرستان گفت:  آموزش عالی در هر کشوری چند مسئولیت اساسی دارد. وی گسترش مرزهای دانش را اولین مسئولیت آموزش عالی عنوان کرد و گفت: آموزش عالی باید بتواند با تئوری سازی، مرزهای دانش را هر روز گسترش دهد و بر دانش بشریت بیفزاید.
ادامه مطلب

آغاز ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اول دی

02 دی 1393 12:10    1 201   
ثبت نام دوره کاردانی
 
جزئیات ثبت نام در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 93 اعلام شد.  متقاضيان ثبت نام و شركت براي پذیرش دردوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1393 می توانند از روز دوشنبه اول دی ماه تا روز دوشنبه 8 دی ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.  كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي هستند مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت نام و شركت کنند. گزينش دانشجو در هر يك از كدرشته محل‌هاي تحصيلي براساس معدل كل مندرج در گواهينامه معتبر ديپلم، نوع ديپلم و سهميه‌هاي آزاد، شاغل، رزمندگان و ايثارگران، بومي بودن و با توجه به صلاحيت‌هاي عمومي داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمي - كاربردي و مصوبات مربوط صورت مي‌گيرد. براي هر يك از موارد فوق ارايه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مركز آموزشي ضروري است. داوطلبان بایدبرای دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند. پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي است و داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آن‌ها فعال است با مراجعه به سايت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106.000 (یکصد و شش هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در پذيرش، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. داوطلب بايد پس از پايان ثبت‌نام الكترونيكي (اينترنتي) از كليه صفحات، پرينت تهيه کرده و نزد خود نگهدارد.داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه، دريافت شماره پرونده 6 رقمي و كدپيگيري 16 رقمي يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و نزد خود نگهداري کنند.
ادامه مطلب

آغاز ثبت نام دوره های مهندسی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از 9 دی

02 دی 1393 12:10    1 340   
 ثبت نام دوره مهندسی
ثبت نام پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی از 9 دی ماه آغاز می شود. جزئیات تاريخ و نحوه ثبت نام پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) «حضوری» و «آموزش‌های خاص – حین‌کار غیرحضوری» نظام آموزش مهارتی این دانشگاه برای بهمن‌ماه سال 1393 اعلام شد. كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام  و شركت در پذیرش این دوره ها می توانند به صورت اينترنتي از روز سه شنبه 0 دی ماه تا روز دوشنبه 15 دی ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. دفترچه راهنما از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org منتشر می شود. پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آن‌ها فعال است با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش در بازه زماني ذكر شده و پرداخت مبلغ 144.000 (يكصد و چهل و چهار هزار ) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
ادامه مطلب

برگزاری آزمون مهندسی فناوری و حرفه ای ارشد علمی کاربردی در 5 اردیبهشت

19 فروردین 1393 02:01    1 329   

برگزاری آزمون مهندسی فناوری و حرفه ای ارشد علمی کاربردی در 5 اردیبهشت

معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری آزمون مهندسی فناوری و حرفه ای ارشد این دانشگاه در پنجم اردیبهشت ماه خبر داد. علی صدر گفت: آزمون مهندسی فناوری ارشد و حرفه ای کارشناسی ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه در کشور برگزار می شود. وی ادامه داد: در این دوره از آزمون حدود نه هزار داوطلب پذیرفته و نتایج نهایی تا پیش از شروع سال تحصیلی آینده اعلام خواهد شد. به گفته معاون دانشگاه علمی کاربردی، آزمون ارشد علمی کاربردی حدود 630 پذیرش دارد.

ادامه مطلب

اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان نیمه متمرکز علمی کاربردی

26 اسفند 1392 05:12    991   

اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان نیمه متمرکز علمی کاربردی

نتایج پذیرفته‌شدگان رشته‌های نیمه متمرکز دوره کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد. دکتر صدر معاون سنجش آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: نتایج پذیرفته‌شدگان دوره‌های نیمه متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد و ثبت نام از ۲۶ اسفند ماه در کد رشته محل‌های قبولی آغاز می‌شود و تا 27 اسفند نیز ادامه خواهد داشت. وی گفت: به همراه داشتن مدارکی همچون اصل و تصویر شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی، اصل دیپلم و گواهی اشتغال به کار از محل کار با امضا و مهر بالا‌ترین مقام مسئول نیز برای ثبت نام پذیرفته‌شدگان الزامی است.

ادامه مطلب

چهارمین جشنواره ملی خاطرات دانشجویی تلخ و شیرین

25 بهمن 1392 15:11    988   

چهارمین جشنواره ملی خاطرات دانشجویی تلخ و شیرین

اداره کل امور فرهنگی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به جهت مشارکت دانشجویان در امور فرهنگی و تقویت روح ابتکار و حس مسئولیت­پذیری­ دانشجویان، ایجاد علاقه و انگیزه درمیان دانشجویان و دانشگاهیان اقدام به برگزاری چهارمین جشنواره خاطرات دانشجویی تلخ و شیرین نموده است.

ادامه مطلب

دانشجویان دارای سهمیه شاهد و ایثارگر

25 بهمن 1392 14:11    1 175   

دانشجویان دارای سهمیه شاهد و ایثارگر

دانشگاه جامع علمی کاربردی در بخش نامه به واحدهای خود اعلام کرد : 

روسای محترم موسسات و مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران

به پیوست تصویر نامه شماره 56453/92/م مورخ 14/11/1392 معاون محترم سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی و معاون محترم فرهنگی و اجتماعی و نایب رئیس ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه در خصوص آماده شدن بخش دریافت اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر در سامانه جامع آموزشی حضورتان ارسال می گردد. مقتضی است مراکز آموزشی به نحو شایسته و موثر، به دانشجویان خود اطلاع رسانی نمایند تا دانشجویان ذی نفع با تکمیل بخش اطلاعات مرتبط با ایثارگری خود تا مورخ 10/12/92 زمینه دریافت و تحلیل اطلاعات مورد نیاز را فراهم نمایند تا خدمت رسانی به جامعه هدف با دقت و سرعت بیشتری صورت پذیرد. بدیهی است پس از ابلاغ این بخشنامه، دریافت هرگونه خدمت توسط ذینفعان شاهد و ایثارگر، منوط به تکمیل اطلاعات سامانه جامع آموزشی توسط دانشجویان محترم خواهد بود.

ادامه مطلب

اعلام پذيرفته‌ شدگان كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن ماه سال 1392

30 دی 1392 08:10    1 064   

اعلام پذيرفته‌ شدگان كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن ماه سال 1392

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوی موفقیت برای كلیه داوطلبان عزیز، بدین‌وسیله نظر پذیرفته‌شدگان نهایی كدرشته محل‌های متمركز و همچنین معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت كدرشته محل‌های نیمه‌متمركز در پذیرش دوره‌ كاردانی فنی و دوره كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی بهمن ماه سال 1392 دانشگاه جامع علمی كاربردی را به استعلام حضور می رسانیم .

ادامه مطلب

تمدید زمان ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد سال 1393 دانشگاه جامع علمي كاربردی

30 دی 1392 08:10    1 016   

تمدید زمان ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد سال 1393

زمان ثبت نام دوره هاي کارشناسی حرفه ای ارشد و مهندسی فناوری ارشد سال 1393 دانشگاه جامع علمي كاربردي تا روز پنج شنبه3/11/92 تمدید شد .​ به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، متقاضيان مي‌بايست در زمان اعلام شده و به صورت اينترنتي از طريق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرسwww.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند. وجه ثبت نام در این دوره مبلغ 178.000 ( یکصد و هفتاد و هشت هزار ) ریال می‌باشد که به وسیله کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب قابل پرداخت است. پذيرش در دوره‌هاي مذکور با آزمون و برای شاغلین به صورت نیمه متمرکز انجام می‌شود.

ادامه مطلب

ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد سال 1393 دانشگاه علمی کاربردی

22 دی 1392 06:10    1 057   

ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد سال 1393 دانشگاه علمی کاربردی

به گزارش خبرگزاری دانشگاه ها ثبت نام دوره هاي کارشناسی حرفه ای ارشد و مهندسی فناوری ارشد سال 1393 دانشگاه جامع علمي كاربردي از امروز یکشنبه مورخ 22/10/92 آغاز و تا روز دوشنبه مورخ 30/10/92 ادامه دارد ، همچنین آزمون آن در تاریخ 5/2/93 برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، متقاضيان مي‌بايست در زمان اعلام شده و به صورت اينترنتي از طريق پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور به آدرسwww.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند. وجه ثبت نام در این دوره مبلغ 178.000 (یکصد و هفتاد و هشت هزار) ریال می‌باشد که به وسیله کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب قابل پرداخت است. پذيرش در دوره‌هاي مذکور با آزمون و برای شاغلین به صورت نیمه متمرکز انجام می‌شود.

ادامه مطلب
خبرگزاری

دانشگاه سراسری

خبرگزاری

جزوات دانشگاهی
خبرگزاری

دانشگاه

خبرگزاری

دانشگاه

دانشگاه
دانشگاه
خبرگزاری

کارشناسی

کاردانی

کاردانی

کاردانی
کارشناسی
ارشد
دانشگاه خبرگزاری ثبت نام دانشگاه جزوات دانشگاهی خبرگزاری دانشگاه خبرگزاری
بالا