خبرگزاری دانشگاه

اعلام تکمیل ظرفیت برای کنکور ارشد/ امکان اعتراض تا ۹ مهر

11 شهریور 1394 08:06    738   

اعلام تکمیل ظرفیت برای کنکور ارشد/ امکان اعتراض تا ۹ مهر

اطلاعیه تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ دوشنبه ۶ مهرماه منتشر می شود. دکتر ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: اطلاعیه پذیرش دانشجو در برخی از كدرشته محلهای جدید و همچنین تكمیل ظرفیت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ در روز دوشنبه ۶ مهرماه ۹۴ از طریق نشریه پیک سنجش و پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد. وی افزود: داوطلبان پس از دریافت كارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در صورتی كه در خصوص مندرجات كارنامه مذكور سوالی داشته و یا در انتخاب رشته‌ خود مرتكب اشتباه شده باشند، می‌توانند حداكثر ۹ مهرماه ۹۴ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان اقدام کنند.

ادامه مطلب

نتایج کنکور کارشناسی ارشد دوشنبه آینده منتشر می‌شود

03 شهریور 1394 13:06    677   

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ در روز دوشنبه ۹ شهریورماه بر روی سای سازمان سنجش قرار می گیرد.
دکتر حسین توکلی فهرست اسامی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام می شود و پذیرفته شدگان باید به شرایط و ضوابط اطلاعیه ثبت نام که بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود توجه کنند. وی افزود: مدارک لازم برای ثبت نام در اطلاعیه ثبت نام اعلام می شود و پذیرفته شدگان باید برای این منظور به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه مربوطه مراجعه کنند. مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: در صورت عدم اعلام تاریخ مشخص برای ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ قبول شدگان می توانند در روزهای شنبه ۱۴، یکشنبه ۱۵ و دوشنبه ۱۶ شهریورماه به دانشگاه ها مراجعه کنند. به گزارش مهر، آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ با رقابت ۶۵۵هزار و ۶۷۹ داوطلب در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه برگزار شد.

ادامه مطلب

اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد در ساعت 9 شب/۶۵ درصد افراد مجاز شدند

22 اردیبهشت 1394 18:02    784   

اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد در ساعت ۸ شب/۶۵ درصد افراد مجاز شدند

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ از ساعت ۲۰ امروز سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ منتشر می شود. دکتر حسین توکلی افزود: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم شده است و کارنامه کلیه داوطلبان از ساعت ۲۰ امروز سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود.

وی افزود: از تعاددا ۶۵۵ هزار و ۶۷۹ داوطلب حاضر در آزمون تعداد ۴۲۹ هزار و ۶۸۸ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند به عبارت دیگر ۶۵.۵۳ درصد حاضرین مجاز شدند. از تعداد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تعداد ۲۱۳ هزار و ۹۸۲ نفر زن و ۲۱۵ هزار و ۷۰۶ نفر مرد هستند. ۴۹.۸۰ درصد مجازین زن و ۵۰.۲۰ درصد مجازین مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: از تعداد ۴۲۹ هزار و ۶۸۸ داوطلب مجاز به انتخاب رشته ۱۴۲ هزار و ۶۷۶ داوطلب برای دوره های روزانه و سایر دوره ها تعداد ۲۸۷ هزار و ۱۲ داوطلب منحصرا به انتخاب رشته های تحصیلی سایر دوره ها (به جز دوره روزانه) مجاز هستند.

ادامه مطلب

نتایج اولیه کارشناسی ارشد ۲۲ اردیبهشت منتشر می‌شود

16 اردیبهشت 1394 09:02    1 222   

نتایج کارشناسی ارشد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون ورودی كارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۱۳۹۴ روز سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه منتشر می شود. دکتر حسین توکلی افزود: نتایج اولیه آزمون كارشناسی ارشد سال ۱۳۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود. وی افزود به خبرگزاری دانشگاه ها افزود: داوطلبان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت علمی و رویت كارنامه نتیجه اولیه خود در تاریخ مذكور به سایت اینترنتی این سازمان مراجعه کنند. توکلی خاطرنشان کرد: اطلاعیه تکمیلی درباره اعلام نتیجه اولیه و نحوه انتخاب رشته داوطلبان متعاقباً اعلام می شود.  آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه ۹۳ با شرکت ۸۱۱ هزار داوطلب برگزار شد.

ادامه مطلب

آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خردادماه برگزار می شود

28 فروردین 1394 12:01    1 212   

کارشناسی ارشد آزاد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به خبرگزاری دانشگاه ها گفت : آزمون کارشناسی ارشد در روزهای هفتم تا نهم خرداد ماه امسال برگزار می شود. دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی درروزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ هفتم، هشتم و نهم خرداد ماه سال جاری طبق برنامه اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد. علوی فاضل با توجه به تماس های مکرر برخی از داوطلبان مجموعه حقوق مبنی بر اینکه امسال سوالات درس آیین دادرسی کیفری از قانون جدید یا قدیم طراحی خواهد شد، گفت: مبنای طراحی سوالات برای آزمون پیش رو قانون جدید خواهد بود؛ لذا داوطلبان می بایست برای آماده سازی خود قانون جدید را مورد مطالعه قرار دهند. وی به داوطلبان توصیه کرد: درصورتیکه هر داوطلبی با سوال یا ابهامی مواجه شد به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش مراجعه کرده یا سوالهای خود را از طریق سایت www.azmoon.org مطرح تا کارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند. لذا تأکید می شود که داوطلبان به منابع غیر رسمی اطمینان نکرده و مبنای دسترسی خود به اطلاعات را صرفاً روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش قرار دهند.

ادامه مطلب

آغاز ثبت نام پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) در کارشناسی ارشد

10 اسفند 1393 18:12    1 323   
 پردیس خبرگزاری
آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران ۲۶ فروردین ماه سال ۹۴ برگزار خواهد شد . متقاضیان پذیرش در دو رشته مدیریت آموزشی و معارف اسلامی و حقوق (گرایش حقوق خانواده) پس از شرکت در آزمون سراسری سازمان سنجش سال ۹۴ می بایست در سایت دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران ثبت نام کنند. جهت ارائه تسهیلات بیشتر به متقاضیان در سال ۹۴،  این آزمون در دو نوبت برگزار می شود و پذیرفته شدگان پس از انتخاب رشته در برگه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سازمان سنجش و آموزش کشور،‌ به آزمون شفاهی این دانشگاه دعوت خواهند شد. سامانه ثبت نام از تاریخ سه شنبه ۵ اسفند ماه ۹۳ در سایت دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران به آدرس  www. Isuw.ac.ir فعال شده و و تا ۲۰ فروردین ماه سال ۹۴ ادامه خواهد داشت. داوطلبان می توانند جهت اطلاع بیشتر از شرایط و ضوابط و شیوه ثبت نام در این آزمون به پایگاه الکترونیکی www. Isuw.ac.ir  مراجعه کنند.
ادامه مطلب

ثبت نام آزمون دكتري و كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد

02 دی 1393 12:10    1 288   
ثبت نام آزمون دكتری
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام برای آزمون هاي دكتري تا روز شنبه 6 دي ماه و كارشناسي ارشد تا روز شنبه 13 دي ماه تمديد شد. دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام این خبر افزود: داوطلبان اين دو مقطع مي توانند با توجه به زمان هاي اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند. وي توصيه كرد : تمديد ثبت نام به منظور رفاه حال آندسته از داوطلباني كه تاكنون موفق به ثبت نام نشده اند، اعلام شده؛ اما توصيه مي شود كه داوطلبان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند. علوی فاضل افزود: کلیه متقاضياني كه تمايل دارند در آزمون سال 94 شرکت كنند، می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام آنلاين خود اقدام کنند. معاون سنجش و پذیرش در پاسخ به این سوال که هر داوطلب چند رشته/ محل را می تواند انتخاب کند، گفت: هر داوطلب می تواند در دوره كارشناسي ارشد 100 رشته/ محل را از يك مجموعه امتحاني و در دوره دكتري تخصصي يك رشته را در 40 محل، براساس علاقه انتخاب و در سایت معاونت سنجش و پذیرش ثبت نام کند. وی یادآور شد: داوطلبان می توانند در صورت مواجه شدن با هر سؤال یا ابهامی ، سؤال خود را از طریق آدرس الکترونیکی www.azmoon.org ارسال کنند تا کارشناسان اين معاونت در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.
ادامه مطلب

ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 94 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

12 آذر 1393 13:09    2 203   
کارشناسی ارشد 94
 
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، بعد از ظهر دیروز از طریق پایگاه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش به نشانی www.azmoon.org آغاز شد.
دکتر مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌گو با خبرنگار آنا، گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد آغاز شده و تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت. وی افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. وی با بیان اینکه فهرست رشته‌محل‌های دوره کارشناسی ارشد در سال 94 از طریق سایت معاونت به نشانی www.azmoon.net منتشر شده است، گفت: همچنین فهرست رشته‌محل‌های جدید توسط معاونت سنجش و پذیرش این دانشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد تا در صورت علاقه‌مندی داوطلبان برای انتخاب آنها اقدام کنند. علوی فاضل در ادامه گفت: ثبت نام آزمون دکتری تخصصی نیز که از دیروز (نهم آذرماه) آغاز شده است تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت. وی یادآور شد: در آزمون مقطع کارشناسی ارشد داوطلبان پس از انتخاب مجموعه امتحانی مجاز به انتخاب حداکثر 100 رشته‌محل متناسب با آن مجموعه هستند. معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تأکید کرد: داوطلبان قبل از ثبت‌نام قطعی، دفترچه راهنمای مقطع موردنظر خود را دانلود و مطالعه کنند تا بتوانند با آگاهی کامل در رشته‌های مورد نظر ثبت نام کنند. علوی فاضل درخصوص تعداد رشته‌محل‌های انتخابی گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد می توانند 100 رشته‌محل از یک مجموعه را انتخاب و در سایت www.azmoon.org ثبت کنند. وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان ویرایش وجود دارد، گفت: داوطلبان می توانند از روز شنبه 15 آذرماه با مراجعه به سایت www.azmoon.org با همان شناسه و رمز ثبت‌نام کارت اعتباری خریداری شده ، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.
ادامه مطلب

مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد تا چهارشنبه تمدید شد

26 آبان 1393 08:08    1 990   
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 94 تا پایان روز چهارشنبه 28 آبان ماه 93 خبر داد. دکتر حسین توکلی افزود: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای افرادی که تاکنون برای آزمون ورودی کارشناسی ارشد 94 اقدام نکرده اند مهلت شرکت در آزمون تا پایان روز چهارشنبه 28 آبان ماه 93 تمدید می شود.  وی افزود: به داوطلبان توصیه می شود که در مهلت تمدید شده پس از مطالعه دقیق دفترچه و اطلاعیه های مربوط که روی سایت سازمان سنجش قرار دارد حداکثر تا روز چهارشنبه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام دهند. توکلی خاطرنشان کرد: تا ساعت 15 امروز تعداد 501 هزار و 654 نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.
ادامه مطلب

آخرین فرصت برای پذیرش کاردانی نظام جدید/ آمار ثبت نام در کنکور ارشد

22 آبان 1393 20:08    1 421   
http://www.uniagency.ir/uploads/posts/2013-12/1387597796_sazmane-sanjesh.jpg
مشاور عالی سازمان سنجش کشور درباره پذیرش بدون آزمون در دوره کاردانی نظام جدید گفت: داوطلبانی که تاکنون در گزینش رشته‌های تحصیلی بدون آزمون کاردانی نظام جدید ثبت‌نام نکرده اند تا شنبه فرصت دارند در این پذیرش ثبت نام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی بدون آزمون (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) کاردانی نظام جدید موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی تا روز شنبه 24 آبان‌ماه ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: تا ساعت 8 صبح امروز یک هزار و 678 نفر نسبت به ثبت‌نام اقدام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور درباره آمار ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 94 گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های ارشد ناپیوسته 94 و بیستمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه 17 آبان ماه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و روز یکشنبه 25 آبان‌ماه پایان می‌پذیرد.

توکلی افزود: تا امروز 131 هزار و 538 نفر نسبت به ثبت‌نام برای این آزمون اقدام کرده‌اند.

ادامه مطلب
خبرگزاری

دانشگاه سراسری

خبرگزاری

جزوات دانشگاهی
خبرگزاری

دانشگاه

خبرگزاری

دانشگاه

دانشگاه
دانشگاه
خبرگزاری

کارشناسی

کاردانی

کاردانی

کاردانی
کارشناسی
ارشد
دانشگاه خبرگزاری ثبت نام دانشگاه جزوات دانشگاهی خبرگزاری دانشگاه خبرگزاری
بالا