خبرگزاری دانشگاه

» » اعلام پذيرفته‌ شدگان كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن ماه سال 1392

اعلام پذيرفته‌ شدگان كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن ماه سال 1392

کاردانی / دانشگاه علمی کاربردی    30 دی 1392 08:10    968    0    Ali

اعلام پذيرفته‌ شدگان كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن ماه سال 1392

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوی موفقیت برای كلیه داوطلبان عزیز، بدین‌وسیله نظر پذیرفته‌شدگان نهایی كدرشته محل‌های متمركز و همچنین معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت كدرشته محل‌های نیمه‌متمركز در پذیرش دوره‌ كاردانی فنی و دوره كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی بهمن ماه سال 1392 دانشگاه جامع علمی كاربردی را به موارد زیر معطوف می‌دارد:

 الف) بر اساس ضوابط مربوط به گزینش متمركز هر یك از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی مختلف در پذیرش دوره‌ كاردانی فنی و دوره كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهر ماه 1392 دانشگاه جامع علمی- كاربردی از بین داوطلبانی كه حدنصاب لازم را احراز كرده‌اند، براساس اولویت كدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج و تا ساعت 18:00 روز دوشنبه مورخ 30/10/92 در سایت سازمان درج خواهد شد.

كلیه پذیرفته‌شدگان لازم است در یكی از روز‌های شنبه مورخ 5/11/92 لغایت دوشنبه مورخ 7/11/92 با در دست داشتن مدارك مندرج در بند «ج» این اطلاعیه و با توجه به كدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در جدول شماره (3) دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذكور مراجعه نمایند.

 ب) براساس ضوابط مربوط به گزینش رشته‌های نیمه‌متمركز برای رشته‌هایی كه نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی دارند، لازم است برای شركت در مراحل مذكور در یكی از روز‌های شنبه مورخ 5/11/92 لغایت دوشنبه مورخ 7/11/92 با دردست داشتن مدارك مورد نیاز كه در بند «ج» این اطلاعیه درج گردیده است به مركز آموزشی ذیربط به نشانی تعیین شده در جدول شماره (3) دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذكور مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده برای انجام مراحل نهایی گزینش به منزله انصراف قطعی از پذیرش در رشته ذیربط تلقی خواهد شد.

ضمناً به اطلاع معرفی شدگان رشته‌های نیمه‌متمركز می‌رساند كه پس از اعلام نتیجه مراحل مصاحبه و یا آزمون عملی این دسته از داوطلبان، گزینش نهایی انجام و فهرست اسامی قبول‌شدگان نهایی متعاقباً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.

 ج) مدارك لازم برای ثبت‌نام:

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

5- اصل مدرك دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای پذیرش مذكور مشخص نماید (برای برادران).

 مشاهده نتایج کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی 1392

بازگشت

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبرگزاری

دانشگاه سراسری

خبرگزاری

جزوات دانشگاهی
خبرگزاری

دانشگاه

خبرگزاری

دانشگاه

دانشگاه
دانشگاه
خبرگزاری

کارشناسی

کاردانی

کاردانی

کاردانی
کارشناسی
ارشد
دانشگاه خبرگزاری ثبت نام دانشگاه جزوات دانشگاهی خبرگزاری دانشگاه خبرگزاری
بالا