خبرگزاری دانشگاه

آغاز ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اول دی

02 دی 1393 12:10    1 201   
ثبت نام دوره کاردانی
 
جزئیات ثبت نام در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 93 اعلام شد.  متقاضيان ثبت نام و شركت براي پذیرش دردوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1393 می توانند از روز دوشنبه اول دی ماه تا روز دوشنبه 8 دی ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.  كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي هستند مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت نام و شركت کنند. گزينش دانشجو در هر يك از كدرشته محل‌هاي تحصيلي براساس معدل كل مندرج در گواهينامه معتبر ديپلم، نوع ديپلم و سهميه‌هاي آزاد، شاغل، رزمندگان و ايثارگران، بومي بودن و با توجه به صلاحيت‌هاي عمومي داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمي - كاربردي و مصوبات مربوط صورت مي‌گيرد. براي هر يك از موارد فوق ارايه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مركز آموزشي ضروري است. داوطلبان بایدبرای دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org مراجعه کنند. پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي است و داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آن‌ها فعال است با مراجعه به سايت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106.000 (یکصد و شش هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در پذيرش، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. داوطلب بايد پس از پايان ثبت‌نام الكترونيكي (اينترنتي) از كليه صفحات، پرينت تهيه کرده و نزد خود نگهدارد.داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه، دريافت شماره پرونده 6 رقمي و كدپيگيري 16 رقمي يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و نزد خود نگهداري کنند.
ادامه مطلب

آخرین فرصت برای پذیرش کاردانی نظام جدید/ آمار ثبت نام در کنکور ارشد

22 آبان 1393 20:08    1 421   
http://www.uniagency.ir/uploads/posts/2013-12/1387597796_sazmane-sanjesh.jpg
مشاور عالی سازمان سنجش کشور درباره پذیرش بدون آزمون در دوره کاردانی نظام جدید گفت: داوطلبانی که تاکنون در گزینش رشته‌های تحصیلی بدون آزمون کاردانی نظام جدید ثبت‌نام نکرده اند تا شنبه فرصت دارند در این پذیرش ثبت نام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی بدون آزمون (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) کاردانی نظام جدید موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی تا روز شنبه 24 آبان‌ماه ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: تا ساعت 8 صبح امروز یک هزار و 678 نفر نسبت به ثبت‌نام اقدام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور درباره آمار ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 94 گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های ارشد ناپیوسته 94 و بیستمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه 17 آبان ماه از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و روز یکشنبه 25 آبان‌ماه پایان می‌پذیرد.

توکلی افزود: تا امروز 131 هزار و 538 نفر نسبت به ثبت‌نام برای این آزمون اقدام کرده‌اند.

ادامه مطلب

سامانه ثبت نام بدون آزمون رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد فعال شد

03 آبان 1393 17:08    1 219   
 سامانه ثبت نام بدون آزمون رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد فعال شد
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از فعال شدن سامانه ثبت نام رشته های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته باز ماندن این سایت تا نیمسال دوم، خبر داد. سایت معاونت سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org برای ثبت نام بهمن ماه رشته های کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته باز است و داوطلبان می توانند با مراجعه به آن نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. وی اظهار داشت: برای آنکه متقاضیان به تحصیل در این مقاطع بتوانند بدون هیچ عجله و شتابی انتخاب رشته کنند، این سایت تا نیمسال دوم برای ثبت نام فعال می ماند. به گفته معاون دانشگاه آزاد، هر داوطلب مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می تواند با مراجعه به سایت، 10 رشته/محل را بر اساس علاقه انتخاب و در سایت ثبت کند. علوی فاضل در مورد زمان اعلام نتایج پذیرفته شدگان رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، گفت: نتایج این مرحله در دی ماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می توانند در بهمن ماه در واحدهای پذیرفته شده ادامه تحصیل دهند. علوی فاضل در خصوص رشته های کاردانی پیوسته و ناپیوسته، اظهار داشت: داوطلبان این مقاطع می توانند با مراجعه به سایت در یک واحد دانشگاهی مورد علاقه خود ثبت نام کرده، سپس با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام در سایت معاونت سنجش و پذیرش، پس از 24 ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند. آغاز به تحصیل این دسته از متقاضیان نیز از نیمسال دوم سال تحصیلی 93-94 خواهد بود.
ادامه مطلب

آغاز ثبت نام کاردانی نظام جدید از 4 خرداد/ پذیرش بدون آزمون در 16 رشته

19 اردیبهشت 1393 15:02    1 238   

آغاز ثبت نام کاردانی نظام جدید از 4 خرداد/ پذیرش بدون آزمون در 16 رشته

متقاضیان شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 1393 می توانند در روزهای چهارم تا دهم خردادماه 93 با ورود به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 
علاقمندان به تحصیل در دوره‌های کاردانی باید با اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه شاهد و ایثارگر (مندرج در دفترچه راهنما)، در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند، می‌توانند به عنوان داوطلب مقطع کاردانی منحصراً در یک رشته امتحانی و متناسب با رشته تحصیلی و کد رایانه ای چهار رقمی دیپلم خود (طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) متقاضی ادامه تحصیل شوند.
پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد و داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ 106.000 (یکصد و شش هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

ادامه مطلب

اعلام پذيرفته‌ شدگان كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن ماه سال 1392

30 دی 1392 08:10    1 064   

اعلام پذيرفته‌ شدگان كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن ماه سال 1392

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوی موفقیت برای كلیه داوطلبان عزیز، بدین‌وسیله نظر پذیرفته‌شدگان نهایی كدرشته محل‌های متمركز و همچنین معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت كدرشته محل‌های نیمه‌متمركز در پذیرش دوره‌ كاردانی فنی و دوره كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی بهمن ماه سال 1392 دانشگاه جامع علمی كاربردی را به استعلام حضور می رسانیم .

ادامه مطلب

ثبت نام كارداني پيوسته و ناپيوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد

22 دی 1392 01:10    1 021   

ثبت نام كارداني پيوسته و ناپيوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد

دكتر اقبالي در گفتگو با روابط عمومي مركز آزمون گفت: ثبت نام بدون آزمون رشته هاي كارداني پيوسته و ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي از امروز سه شنبه مورخ 17/10/92 ساعت 14:00 آغاز خواهد شد. لذا داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند. اقبالي در ادامه افزود: هر داوطلب مي تواند با تهيه يك كارت اعتباري يك رشته/محل را انتخاب و ثبت نام خود را انجام دهد. 

ادامه مطلب

آغاز ثبت نام در تکمیل ظرفیت فنی و حرفه‌ای/ امکان انتخاب 20 کدرشته

17 دی 1392 01:10    1 172   

آغاز ثبت نام در تکمیل ظرفیت فنی و حرفه‌ای/ امکان انتخاب 20 کدرشته

داوطلبانی که در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید (دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی) سال 1392، ثبت نام و شرکت کرده اند (اعم از حاضرین و غائبین) و نیز داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت نام نکرده اند، می تواند در این مرحله شرکت کنند.
پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت برای بهمن ماه سال 92 در برخی از کد رشته های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر اساس نمره آزمون و از بین شرکت کنندگان در آزمون و برای برخی از کدرشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی در آزمون پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت خواهد گرفت.

ادامه مطلب

تكميل ظرفيت آزمون دوره‌های كارداني نظام جديد سال 1392

07 دی 1392 09:10    984   

تكميل ظرفيت آزمون دوره‌های كارداني نظام جديد سال 1392به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون دوره‌هاي كارداني نظام جديد (دانشگاه فني و حرفه‌اي و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي) سال 1392، ثبت نام و شركت نموده اند (اعم از حاضرين و غائبين) و نيز داوطلباني كه در آزمون مذكور ثبت نام ننموده اند، مي‌رساند كه دراين مرحله تكميل ظرفيت براي بهمن ماه سال 92در برخي از كد رشته هاي تحصيلي دانشگاه ها وموسسات آموزش عالي پذيرش براساس نمره آزمون واز بين شركت كنندگان درآزمون و براي برخي ازكدرشته هاي تحصيلي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي وغير دولتي در آزمون فوق الذكر پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي (معدل كل ديپلم) صورت خواهد گرفت.

ادامه مطلب

تاريخ و نحوه ثبت نام دوره كاردانی فنی و دوره كاردانی حرفه ای مهارتی دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن ماه سال 1392

23 آذر 1392 11:09    841   

تاريخ و نحوه ثبت نام دوره كاردانی فنی و دوره كاردانی حرفه ای مهارتی دانشگاه جامع علمی كاربردی بهمن ماه سال 1392

به گزارش خبرگذاری دانشگاه ها به نقل از سازمان سنجش كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در پذيرش دوره كارداني فني و دوره كارداني حرفه اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي - كاربردي بهمن ماه سال 1392 مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در پذيرش مذكور از طريق شبكه اينترنت اين سازمان از روز چهارشنبه 27/9/92 آغاز و در روز  سه‌شنبه 03/10/92 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل مي‌باشند، مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت نام و شركت نمايند.

ادامه مطلب

دانشگاه علمی كاربردی بنياد ملی بازی های رایانه ای دانشجو می پزیرد

16 آذر 1392 13:09    918   

دانشگاه علمي - كاربردي بنيادملی بازی های رایانه ای

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، دكتر محمد حسین رضوانی رئیس مركز علمی كاربردی بنیاد ضمن اعلام این خبر گفت: پذیرش در دوره‏ كاردانی ترمی بهمن ماه 1392 بر اساس معدل كل و نوع دیپلم با توجه به اولویت‌های بومی و غیر بومی، سهمیه شاغل، آزاد و ایثارگر انجام می‌شود و معافیت تحصیلی به پذیرفته‌شدگان این دوره‌ها تعلق می‌گیرد. دكتر رضوانی در ادامه اظهار داشت: متقاضیان می‌بایست در زمان مقرر به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الكترونیكی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. دانشگاه علمی كاربردی بنیاد برای ترم بهمن ماه سال 1392 فقط در رشته طراحی و كارگردانی بازی های رایانه ای با ظرفیت ۳۰ نفر مرد دانشجو می پذیرد.

ادامه مطلب
خبرگزاری

دانشگاه سراسری

خبرگزاری

جزوات دانشگاهی
خبرگزاری

دانشگاه

خبرگزاری

دانشگاه

دانشگاه
دانشگاه
خبرگزاری

کارشناسی

کاردانی

کاردانی

کاردانی
کارشناسی
ارشد
دانشگاه خبرگزاری ثبت نام دانشگاه جزوات دانشگاهی خبرگزاری دانشگاه خبرگزاری
بالا