خبرگزاری دانشگاه

» » توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد از امروز

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد از امروز

اطلاعیه آزمون ها / دانشگاه آزاد    21 بهمن 1392 01:11    1 165    0    Ali

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد از امروز

ناصر اقبالی با اعلام این خبر گفت: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به پرینت برگۀ ورود به جلسه خود اقدام کنند.


رئیس مرکز آزمون در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، افزود: آزمون دکتری در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنجشنبه و جمعه 24 و 25 بهمن ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

رئیس مرکز آزمون درخصوص داوطلبانی که بر روی برگه ورود به جلسه شان نقص هایی شامل مشخصات فردی، زبان خارجه یا عکس وجود دارد، گفت: زمان رفع نقص روز دوشـنبه 21 و چهارشنبه 23 بهمن ماه می باشد و داوطلبان می توانند از صبح ساعت 8:00 الی 12:00 و بعدازظهر 13:00 الی 17:00 به واحد دانشگاهی حوزه امتحانی خود مراجعه کنند تا نسبت به رفع نقص برگه ورود به جلسه اقدام گردد.

وی ادامه داد: داوطلبان حوزۀ تهران لازم است جهت رفع نقص برگه ورود به جلسه به مجتمع دانشگاهی ولیعصر «عج» تهران مرکزی به آدرس: میدان امام حسین(ع)- خیابان دماوند- نبش بیمارستان بوعلی- تلفن: 33797776-33791930 مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون افزود: داوطلبان علاوه بر برگه ورود به جلسه آزمون لازم است برگه راهنمای آزمون مذکور را نیز از طریق همین پایگاه دریافت و مندرجات آن را با دقت مطالعه کنند.

وی در پایان گفت: به داوطلبان توصیه می شود در صورت مواجه شدن با سوال یا ابهامی به جای مراجعه حضوری به مرکز آزمون سوال خود را از طریق پایگاه الکترونیکی www.azmoon.org سوال خود را مطرح تا کارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

بازگشت

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
خبرگزاری

دانشگاه سراسری

خبرگزاری

جزوات دانشگاهی
خبرگزاری

دانشگاه

خبرگزاری

دانشگاه

دانشگاه
دانشگاه
خبرگزاری

کارشناسی

کاردانی

کاردانی

کاردانی
کارشناسی
ارشد
دانشگاه خبرگزاری ثبت نام دانشگاه جزوات دانشگاهی خبرگزاری دانشگاه خبرگزاری
بالا