خبرگزاری دانشگاه

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد

04 خرداد 1393 05:03    1 281   

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد . دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی آزمون گفت : داوطلبان می توانند از ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخ 4/3/93 با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.org و وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند. اقبالی در ادامه افزود: چنانچه داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس ملاحظه نمودند، لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی که به عنوان حوزه برگزاری انتخاب نموده اند، مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی آخر این هفته برگزار می گردد

04 خرداد 1393 05:03    867   

 آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی آخر این هفته برگزار می گردد

آزمون سراسری کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ازاد اسلامی در روز پنج شنبه و جمعه و شنبه 8 و 9 و10 خرداد سال جاری برگزار خواهد شد. دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی آزمون گفت: آزمون ارشد امسال در 6 نوبت صبح و عصر در روزهای پنجشنبه و جمعه و شنبه برگزار خواهد شد. در این آزمون بیش از 550 هزار نفر داوطلب با یکدیگر به رقابت می پردازند. اقبالی در مورد تعداد رشته / محل های انتخابی داوطلبان این دوره آزمون ارشد گفت: در این دوره داوطلبان از 120 مجموعه و 3741 رشته / محل را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند. اقبالی در خصوص رشته هایی که آزمون آنها بصورت تشریحی برگزار خواهد شد گفت: سوالات برخی از مجموعه های آزمون هنر و معماری مثل نوازندگی ساز جهانی، طراحی پارچه و لباس، طراحی فضاهای آموزشی، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، طراحی شهری، معماری، طراحی صنعتی، تصویرسازی، نقاشی، هنرهای نمایشی دارای آزمون تشریحی است، اما سایر مجموعه های امتحانی به شکل تستی برگزار خواهد شد. اقبالی خاطر نشان کرد: هیچ یک از رشته های مقطع کارشناسی ارشد دارای مصاحبه نخواهد بود. وی در پایان اعلام کرد: پیرترین و جوان ترین شرکت کننده آزمون ارشد امسال مردی 71 ساله از تهران و خانمی 14 ساله از تهران است.

ادامه مطلب

توزیع کارت ورود به جلسه آزمونهای ارشد علمی کاربردی آغاز شد

03 اردیبهشت 1393 11:02    851   

توزیع کارت ورود به جلسه آزمونهای ارشد علمی کاربردی آغاز شد

کارت ورود به جلسه آزمونهای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی در سامانه سازمان سنجش آغاز شد. کارت ورود به جلسه آزمون های مهندسی فناوری ارشد و کارشناسی حرفه ای ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد. این آزمون روز جمعه 5 اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می شود. در این دوره از آزمون حدود نه هزار داوطلب پذیرفته و نتایج نهایی تا پیش از شروع سال تحصیلی آینده اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد از امروز

21 بهمن 1392 01:11    1 180   

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد از امروز

ناصر اقبالی با اعلام این خبر گفت: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به پرینت برگۀ ورود به جلسه خود اقدام کنند.

رئیس مرکز آزمون در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، افزود: آزمون دکتری در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنجشنبه و جمعه 24 و 25 بهمن ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

رئیس مرکز آزمون درخصوص داوطلبانی که بر روی برگه ورود به جلسه شان نقص هایی شامل مشخصات فردی، زبان خارجه یا عکس وجود دارد، گفت: زمان رفع نقص روز دوشـنبه 21 و چهارشنبه 23 بهمن ماه می باشد و داوطلبان می توانند از صبح ساعت 8:00 الی 12:00 و بعدازظهر 13:00 الی 17:00 به واحد دانشگاهی حوزه امتحانی خود مراجعه کنند تا نسبت به رفع نقص برگه ورود به جلسه اقدام گردد.

ادامه مطلب

آزمون کارشناسی ارشد از چهارشنبه آغاز می شود/ کارت قبلی داوطلبان باطل است

19 بهمن 1392 05:11    1 031   

آزمون کارشناسی ارشد از چهارشنبه آغاز می شود/ کارت قبلی داوطلبان باطل است

به گزارش خبرگزاری دانشگاه ها دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در 136 کد رشته در صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه 23، پنجشنبه 24 و جمعه 25 بهمن ماه در 62 شهرستان مختلف برگزار می شود.
وی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش درباره نحوه برگزاری، برنامه زمانی و نحوه دریافت پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 14 به بعد امروز شنبه 19 بهمن منتشر خواهد شد.  توکلی یادآور شد: داوطلبان توجه داشته باشند که پرینت کارت ورود به جلسه ای که پیش از این دریافت کرده بودند باطل است و ضرورت دارد کلیه داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش در زمان مقرر نسبت به دریافت کارت جدید آزمون اقدام کنند.

ادامه مطلب

داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند

17 بهمن 1392 10:11    1 048   

داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند

به گزارش خبرگزاری دانشگاه ها دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 به دلیل شرایط بد جوی گفت: داوطلبان باید برای آزمون کارشناسی ارشد سال 93 دوباره کارت ورود به جلسه دریافت کنند و برای داوطلبان کارت جدید صادر خواهد شد.
وی اضافه کرد: اطلاعیه صدور کارت و تغییرات احتمالی برای آزمون کارشناسی ارشد سال 93 ساعت 14 روز شنبه 19 بهمن ماه منتشر می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش از چگونگی دریافت کارت جدید مطلع شوند.
آزمون کارشناسی ارشد سال 92 قرار بود در روزهای 16، 17 و 18 بهمن برگزار شود که به دلیل شرایط جوی و بدی آب و هوا در بیشتر استان های کشور، یک هفته به تعویق افتاد و در روزهای 23، 24 و 25 بهمن ماه برگزار می شود. در این دوره از آزمون 950 هزار و 943 داوطلب در 136 کد رشته شرکت کردند.

ادامه مطلب

آغاز توزیع کارت آزمون غیرحضوری مدیریت خانواده دانشگاه علمی کاربردی

03 دی 1392 12:10    1 270   

آغاز توزیع کارت آزمون غیرحضوری مدیریت خانواده دانشگاه علمی کاربردی

دانشجویان دوره کاردانی علمی کاربردی پودمانی غیرحضوری مدیریت خانواده تا 26 دی مهلت دارند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی http://sateb.uast.ac.ir نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند.
بر اساس برنامه پیش بینی شده، آزمون پایان پودمان پرورش گل های زینتی در خانه، صبح 5 دی ماه، حقوق خانواده عصر 5 دی ماه، کاربری کامپیوتر صبح 6 دی ماه، دکوراسیون و تزئینات داخلی خانه عصر 6 دی ماه، مشاوره خانواده صبح 13 دی ماه، کاربرد و اصول نگهداری لوازم خانگی عصر 13 دی ماه، آشپزی و سفره آرایی صبح 19 دی ماه، آداب معاشرت و همسرداری عصر 19 دی ماه، روانشناسی و تعلیم و تربیت کودکان صبح 20دی ماه، جمعیت، بهداشت و فوریت های پزشکی عصر 20 دی ماه، دروس عمومی صبح 26 دی ماه و مدیریت اقتصادی و برنامه ریزی عصر 26 دی ماه برگزار می شود.

ادامه مطلب

اطلاعيه تاريخ كارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون فراگير كارشناسي‌ارشد دانشگاه پيام‌نور در سال 1392

20 آذر 1392 10:09    934   

اطلاعيه سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ و نحوه‌ پرينت كارت ورود به جلسه و برگزاري آزمون دوره فراگير مقطع كارشناسي‌ارشد دانشگاه پيام‌نور در سال 1392به گزارش خبرگذاری دانشگاه ها به نقل از سازمان سنجش به اطلاع كليه متقاضيان شركت در آزمون دوره فراگير مقطع كارشناسي‌ارشد دانشگاه پيام‌نور در سال 1392 مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ 29/9/92 در 85 شهرستان و مراكز استانهاي مختلف كشور برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 دقيقه صبح اين روز آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان رأس ساعت 8:00 صبح بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

كارت ورود به جلسه و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه‌‌شنبه 26/9/92 بر روي سايت اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضيان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، شماره ملي، سال تولد و ...) و اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد رهگيري و ...) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمايند. اطلاعيه تكميلي سازمان در اين خصوص بر روي سايت اين سازمان و همچنين نشريه پيك سنجش (هفته‌نامه خبري و اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور) روز دوشنبه مورخ 25/9/92 درج خواهد شد.

ادامه مطلب
خبرگزاری

دانشگاه سراسری

خبرگزاری

جزوات دانشگاهی
خبرگزاری

دانشگاه

خبرگزاری

دانشگاه

دانشگاه
دانشگاه
خبرگزاری

کارشناسی

کاردانی

کاردانی

کاردانی
کارشناسی
ارشد
دانشگاه خبرگزاری ثبت نام دانشگاه جزوات دانشگاهی خبرگزاری دانشگاه خبرگزاری
بالا